ŚCIANY

Produkujemy prefabrykowane elementy ścienne jedno -, dwu lub trzywarstwowe z materiałem izolacyjnym ze styropianu, wełny mineralnej, styroduru lub piany rezolowej.

Ściany zewnętrzne budynków mogą być wykańczane w naszym zakładzie na tzw. „gotowo” zgodnie z życzeniem inwestora oraz wizją architekta. Możliwość faktury, struktury, koloru elewacji są niemal nieograniczone.

Nasze produkty zastosowanie znaleźć mogą: w obiektach mieszkaniowych (jako ściany wewnętrzne i zewnętrzne), w obiektach przemysłowych, w budynkach użyteczności publicznej, wielopoziomowych parkingach, stadionach i innych nietypowych inwestycjach.

RODZAJE PRODUKOWANYCH ELEMENTÓW ŚCIAN

ZALETY ŚCIAN PREFABRYKOWANYCH

• Wysoka jakość powierzchni wykonanych ścian. Każdy etap produkcji podlega ścisłej kontroli w trakcie procesu wykonawczego w fabryce. Ściany nie wymagają tynkowania, są gotowe do malowania.

• Szybka budowa. Na plac budowy przyjeżdżają gotowe elementy, dzięki czemu skrócony zostaje okres inwestycji. W porównaniu do budownictwa tradycyjnego, nowoczesna technologia produkcji gotowych elementów prefabrykowanych sprawia, że inwestor pozyskuje kompleksowy produkt. W tym przypadku ściany z dociepleniem, z osadzoną stolarką okienną, z instalacjami a nawet z elewacją – zgodnie z życzeniem inwestora lub wytycznymi projektanta. Zostaje wyeliminowany między innymi etap deskowania i szalowania i innych czasochłonnych prac.

• Mniejszy wpływ warunków atmosferycznych na montaż. Gotowe elementy przyjeżdżają z fabryki na plac budowy, zgodnie z harmonogramem prac budowlanych. Ze względu na zniwelowanie etapu tzw. „robót na mokro” możliwy jest montaż nawet przy temperaturze poniżej zera.

• Wysoka odporność ogniowa ścian do REI 240.

• Zaoszczędzony czas niezbędny na spotkania i ustalenia z każdą z ekip odrębnie. A „czas to pieniądz”!

 

Ściany produkujemy w oparciu o normę PN-EN 14992 +A1:2012

TYPY PRODUKOWANYCH ŚCIAN

ŚCIANA JEDNOWARSTWOWA

ELEMENTY ŚCIANY JEDNOWARSTWOWEJ

ŚCIANA DWUWARSTWOWA

ELEMENTY ŚCIANY TRZYWARSTWOWEJ

ELEMENTY ŚCIANY TRZYWARSTWOWEJ

ŚCIANA TRZYWARSTWOWA

PRZYKŁADY WARSTWY ELEWACYJNEJ

GALERIA

OFERTA

PRODUKTÓW

Zapytaj o produkt i zamów

PPHU MACKIEWICZ

Danuta Genowefa Mackiewicz

Al. Piłsudskiego 117 A

18-400 Łomża

 

NIP 718-121-46-70

REGON 450202614

Kostka brukowa

biuro@mackiewicz.podlasie.pl

86 219 99 09

512 424 191

Beton towarowy

509 107 001

 

Materiały drogowe

502 56 54 64

Doradztwo techniczno-handlowe

handel@mackiewicz.podlasie.pl

  • wypełnij formularz

    Jakiego produktu dotyczy pytanie?

    Wysyłanie formularza...

    Wystąpił błąd na serwerze.

    Otrzymano formularz

Uwagi:

Prezentacja produktów na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia mają charakter wyłącznie podglądowy. Kolory oraz rzeczywisty wygląd produktów może się różnić od prezentowanych na stronie. Parametry i opisy produktów mają charakter informacyjny - zastrzegamy prawo do zmian.

Napisz do nas

© MACKIEWICZ   © Projekt strony i wdrożenie YES WHITE STUDIO  |  realizacja LOGO TK