O nas

Mackiewicz – producent wyrobów betonowych

Firma PPHU Mackiewicz jest z Państwem nieprzerwanie od 1998 roku. Początkowo, główną działalnością przedsiębiorstwa była produkcja betonu towarowego oraz drobnowymiarowych elementów betonowych w zakładzie produkcyjnym w Łomży zlokalizowanym na ul. Al. Piłsudskiego 117A, gdzie mieści się także główna siedziba firmy. Rosnące zapotrzebowanie lokalnego rynku budowlanego na nasze towary i usługi w tamtym okresie pozwoliło nam na pełne wyspecjalizowanie się w produkcji m. in.: kostki brukowej, bloczków fundamentowych czy obrzeży.

W trosce o jakość oferowanych produktów, stale rozwijamy istniejącą infrastrukturę i technologię produkcji zgodnie z aktualnymi, surowymi normami budowlanymi, jak również modernizujemy i rozszerzamy zakładowy park maszynowy. W 2008 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną niemieckiej firmy REKERS z pierwszym w Europie zastosowanym robotem pakującym, dzięki czemu istotnie zwiększyliśmy wydajność produkcji oraz asortyment oferowanych produktów.

W 2019 roku, w pogoni za dostosowaniem się do panujących trendów w budownictwie, uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny w Łomży. W znajdującej się przy ul. Meblowej 6 fabryce produkowane są prefabrykaty żelbetowe. Obserwując rozwój sektora prefabrykacji oraz jej znaczenie w całym procesie budowlanym, realizujemy projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w kraju i zagranicą.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników i specjalistów, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klienta, do którego zawsze trafia produkt o wymaganych właściwościach. Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym w aparaturę pomiarową laboratorium zakładowym do bieżącej kontroli jakości produkcji. Najwyższą jakość produkowanych wyrobów zapewnia stały nadzór Działu Kontroli Jakości. Jednocześnie wykształcenie i doświadczenie zawodowe kadry zarządzającej jakością produkcji w firmie PPHU Mackiewicz pozwala mieć pewność, że każdy wyprodukowany wyrób spełnia wszystkie obowiązujące normy.

Nasza flota transportowa pozwala dostarczyć mieszankę betonową oraz prefabrykaty na plac budowy zawsze na czas.

PPHU Mackiewicz od początku istnienia jest firmą rodzinną, dzięki czemu w relacjach biznesowych z kontrahentami kierujemy się najwyższymi wartościami – zaufaniem, rzetelnością i niezawodnością.

Oferujemy swoim klientom szeroki zakres towarów:

 • Beton towarowy w zakresie C8/10 – C70/85 (w tym beton mostowy, nawierzchniowy, kontraktorowy, zaprawy, jastrych, podsypki i stabilizacje cementowe)
 • Kostka betonowa
 • w najnowszych wzorach i kolorach melanży (kostka fazowa i bezfazowa w grubościach 6-8-10 cm)
 • Płyty chodnikowe i ażurowe w szerokim zakresie kształtów i grubości
 • Bloczki fundamentowe
 • Obrzeża trawnikowe proste i łukowe w szerokim zakresie kształtów i barw
 • Krawężniki drogowe – proste, skośne, łukowe i najazdowe
 • Prefabrykaty żelbetowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym

Atuty

Dysponujemy niżej wymienionymi własnymi specjalistycznymi środkami transportu:

 • Betonomieszarki – o pojemnościach 7, 9, 10 m3,
 • Gruszkopompy – 4 szt. o wysięgniku 21, 25, 28 metrów
 • Pompy do betonu – 3 szt. o wysięgniku 36, 42 metrów,
 • Samochody samowyładowcze (wywrotki) – do transportu betonów chudych

Firma Mackiewicz dysponuje własnym, w pełni wyposażonym w aparaturę pomiarową laboratorium zakładowym do bieżącej kontroli jakości produkcji. Najwyższą jakość produkowanych wyrobów zapewnia stały nadzór Działu Kontroli Jakości nad surowcami dostarczanymi do zakładu, procesem produkcji i magazynowania. Jednocześnie wykształcenie i doświadczenie zawodowe kadry zarządzającej jakością produkcji w firmie MACKIEWICZ pozwala mieć pewność, że każdy wyprodukowany wyrób spełnia wszystkie obowiązujące normy.

W celu zapewnienia naszym odbiorcom możliwie najlepszych wyrobów, stale współpracujemy z czołowymi dostawcami cementu, kruszyw, barwników oraz chemii budowlanej na rynku polskim.

Fundusze Europejskie

Firma realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia oś priorytetowa 1: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie 1.3: Ponadregionalne powiązania kooperacyjne, poddziałanie 1.3.1: Wdrażanie innowacji przez MŚP pt. : ” Wdrożenie produkcji elementów dla energooszczędnego budownictwa mieszkaniowego”